Yükleniyor...

Windows Hosting

Her bütçeye uygun profesyonel Windows Hosting paketlerimiz

Anasayfa Hosting Windows Hosting
Üzgünüz, kayıt bulunamamıştır.

✔ Henüz kayıt eklenmemiştir. Daha sonra tekrar deneyebilrisiniz.
✔ Eğer bunun bir teknik sorun olduğunu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Windows Hosting hizmetinin temelini Microsoft firmasının geliştirdiği Windows Server 2012 veya 2016 sunucu işletim sistemi oluşturmaktadır.  ASP,  ASP.NET ve .NET Core yazılım dili ile kod yazan kullanıcılarımızın tercih etmesi gereken hosting türüdür. Windows Hosting ile MVC , .NET Core gibi frameworkleri sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Windows Hosting paketlerimizde hem Linux hem Windows sunucularda kullanılabilir ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen Plesk Kontrol Panel kullanılmaktadır. Kontrol panelinize 8443 veya 8880 portu ile erişebilirsiniz. Örneğin: alanadı.com:8880 veya alanadı.com:8443

Windows Hosting paketlerimizin tümünde MSSQL hizmeti sağlanmaktadır. Alım gerçekleştirdiğiniz paket özelliklerine göre MSSQL veritabanı sayısı değişkenlik göstermektedir. Veri tabanı başına boyut tüm Windows Hosting paketlerinde 1 GB olarak belirlenmiştir. 

Windows Hosting paketlerinde PHP desteği bulunmaktadır. PHP ile yazılmış scriptlerinizi Windows Hosting paketlerimizde deneyebilirsiniz. Ancak tüm PHP uzantıları desteklenmemektedir. Detaylı bilgi için destek ekibimizden bilgi talep edebilirsiniz.